İstanbul Havaalanı, Atatürk Havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ve Ulaşım Hizmetleri sunan firma Alan Transfer sitesi sizlere İstanbul’daki 3 havalimanının yanı sıra Antalya, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Bursa, Adana ve Türkiye’nin diğer havaalanlarında ulaşım ve transfer hizmeti vermektedir.  

www.alantransfer.com sitesinde alınış ve varış yerini seçip, tarih-saat seçimine geçebilirsiniz. Sonrasında kişi sayısını seçersiniz. Burada kişi sayınıza göre sizlere uygun araç fiyat teklifleri sunulur. Sonraki adımda ise yolcu bilgilerini giriyorsunuz. Devam eden adımda ise kredi kartı bilgilerinizi girerek rezervasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Hem size hem de firmaya mail gidiyor. Bu onay maili ile rezervasyonunuzun gerçekleştiğini görebilirsiniz. Sonrasında faturanız belitilen adrese gönderiliyor. Firma yaptığı bu yöntemler ile hem rezervasyonunuzun resmi olduğunu ve yasal olarak taşımacılık yaptıklarını gösteriyor. 

24 yıllık tecrübeleri var. Mercedes araç filosuna sahipler. Ön ödeme almadan rezervasyonunuzu yaparlar. Tam belirtilen vakitte sizleri belirttiğiniz adreste bekliyorlar. 1 saate kadar bekleme süreleri var. Sizleri 1 saat kapınızda bekliyorlar. Yurtdışından gelen misafirleri için havaalanında da karşılama hizmeti veriyorlar. Sizleri belirttiğiniz adrese, otele ve havaalanına bırakıyorlar. Yurtdışında bu işi yapan öncü firmalardan Suntransfer.com ve Rideways.com gibi firmalar var. Bu firmalar gibi hizmet vermektedirler. Cabforce.com mozio.com ve Almanyanın en iyisi mydriver.com gibi firmalar gibi, Türkiye’de en iyi firma alantransfer.com diyebiliriz. Çünkü bu yurtdışı firmaları gibi köklü bir geçmişe sahipler. Türkiye’de bir internet sitesi açıp 2-3 araba alarak transfer işi yapan firmalar kesinlikle rakipleri olamaz. Zaten bu firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Tüm planlarınız alt-üst olabilir. Karşınızda bir muhattap bile bulamayabilirsiniz. Alantransfer firması Suntransfer ve Rideways gibi operasyonel ve teknik olarak her zaman muhattap bulabilirsiniz. Rezervasyonlarınız ile ilgili güncelleme ve değişiklikler de yapabilirsiniz. 

İngilizce&Arapça&Almanca&Fransızca gibi diller bilen personelleri var. Bu personeller aynı zamanda prezantbl görüntüleri ile de dikkat çekerler. Havaalanında sizleri ücretsiz karşılarlar. Valizlerinizi araca taşıyarak sizlerin yorgunluğunu da azaltırlar. Sizlere güvenli bir transfer hizmeti sunarlar. Özellikle İstanbul trafiğinde sizleri gideceğiniz yere güvenli ve rahat bir yolculuğun sonunda ulaştırırlar.  

0
yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir