nuhozan – hizmetlerim

uzman arayan iş verenlerle web tasarım, yazılım, seo çalışmaları ve projeler üretmekteyim.

hayal ürünü, ileriye yönelik düşünen bir freelance webmaster olarak yani bir fikrin ilk konseptinden web sitenizin veya ürününüzün sürekli destek ve geliştirilmesine kadar her adımda sizinle birlikte çalışıyorum.

web site yazılım

themeforest sitesindeki html tasarımlarını ya da mevcut bir siteyi kurumsal bir web sitesine çevirerek ihtiyacınızı c#.net alt yapısı ile yönetim paneline sahip şekilde çözmekteyim.

web site tasarım

themeforest tasarımlarını wordpress ya da html olarak hazırlamaktayım. güncelleme yeteneğine sahip çarpıcı ve ileri teknoloji siteleri rakip sitelerden daha kaliteli hazırlıyorum.

site içi seo

kullanıcıların web sitenizi bulmasına yardımcı olacak site içi seo yapısını sitenize uyguluyorum. çeşitli seo araçları ile site yazılım ve seo eksiklerini gidermekteyim.

bot çözümleri

sitenizin ihtiyacı olan içerikleri istediğiniz yerden (xml, excel, e-ticaret sitesi, ya da istediğiniz siteden) içerikleri web sitenize entegre edecek bot yazılımları üretmekteyim.

10 yılı aşkın tecrübe

webmaster olarak kullandığım teknolojiler

yeni bir projeniz var mı? bugün teklif alın.

yaklaşan bir projeniz varsa ve işletmenizin bir sonraki aşamaya geçmesine nasıl yardımcı olabileceğimi öğrenmek istiyorsanız, bugün benimle iletişime geçin.