Fotokopi Kiralama Sistemi Nedir?

Fotokopi kiralama sistemi de benzer kiralama sistem yapılarına benzerlik göstermesine nazaran kendi içerisinde farklılıkları bulunan bir sistemdir. Fotokopi kiralama için kopya başı ismi verilen bir anlaşma bulunmaktadır. Bu anlaşmalarda firma ve kişiler arasında içerik anlamında değişiklikler meydana gelebilmektedir.

Esnek bir sisteme sahip olması ile birlikte pek çok yerde bu kiralama işlemleri gerçekleşmektedir. Kullanılmak istenen fotokopi makinelerinin kiralanması çoğunlukla özel şirketler tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihlerin en önemli sebebi ise fotokopi cihazlarının bakım, servis ve arıza zamanlarında kiraladıkları firma tarafından karşılanıyor olmasıdır.

Fotokopi makineleri satın almak yerine belirli bir süre için kiralamak kullanıcı ve şirketlere daha cazip gelmektedir. Deneyimleri olmayan bir marka kullanmak yerine birbirinden farklı markaları kullanabilme imkânı ile birlikte farklı modellerdeki cihazları da kullanma imkanına sahip olabilmektedirler.

KOPİTAŞ, sektörün en iyileri olarak kendini ön plana çıkan bir fotokopi kiralama firmasıdır. Gerekli dokümantasyon işlemleri adına kiralanabilecek cihazları müşterilerine sunmaktadır. Fotokopi kiralama sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilir ve +90 216 471 05 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Fotokopi Kiralama Sistemi Neden Var?

Fotokopi kiralama sistemi sunduğu avantajlar dahilinde kullanımı yaygın olan ancak böyle bir sistemin varlığı pek bilinmeyen bir kiralama sistemidir. Kiralanacak makinelerin markası, kalitesi ve iş yapma gücü ile ilgili kendine güven Kopitaş Doküman Çözümleri Şirketi ile tanışmaya ne dersiniz?

Fotokopi makinelerinin kiralanmasında firma olarak destek veren Kopitaş, bünyesindeki cihazların kiralanmasında talep yoğunluğu yaşamaktadır. Makinelerin neden çok fazla kiralandığı durumuna bu yoğun talep yanıt olacaktır.

Kişi ve şirketlerin çalışma saatlerinde ihtiyaç duydukları dokümantasyona ulaşabilmek adına yazıcı, fotokopi ve benzer cihazlar gerekmektedir. Bu cihazlar aracılığı ile iş serüveni hız kazanmaktadır. Cihazların sunduğu avantajlar doğrultusunda çalışan kişilerde verimlilik artmaktadır. Aynı zamanda iş verenler bu cihazları kiralayarak aldıkları sorumlulukları azaltabilmektedirler.

Fotoopi Kiralama için https://kopitas.com/fotokopi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yazıcı Kiralama için https://kopitas.com/yazici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fotokopi Kiralama Sistemi Avantajları Nelerdir?

Fotokopi kiralama sistemi sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde işleri halletmek mümkündür. Günlük yaşam içerisinde koşuşturmanın fazla olması sebebiyle ne kadar pratik ve işe yarar cihaz var ise kullanmak yaşamak kalitesini arttırmaktadır.

Kopitaş Doküman Çözümleri Şirketi olarak ihtiyaca yönelik cihaz belirleyerek müşterilerimize en uygun ve işe yarar makinelerimizi önermekteyiz. Siyah beyaz ve renkli fotokopiler için istenen boyutlarda makinelerimiz bulunmaktadır. Bu makinelerin kiralanması sonrasında ise müşterilerimize belirlenen süre zarfı için desteklerimizi sunmaktayız.

  • Satın alınan cihazların arıza yapması ve parça değişimi durumunda bir yetkili servis bulmak güç olabilmektedir.
  • KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS) aracılığı ile fotokopi makinesi kiralamada ayrıcalık yaşayabilirsiniz.
  • Maliyet açısından dokümantasyonlar üzerinden indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • Malzeme tedariği ve yedek parça için araştırma yapmanıza gerek yoktur.
  • Fotokopi kiralama sistemi avantajı sayesinde ekonomik anlamda iyileşme yaşanabilir.
  • KOPİTAŞ aracılığı ile kiralanan fotokopi cihazlarının kiralama süresince gereksinimleri firma tarafından karşılanmaktadır.

Yönetilen Doküman Hizmetleri ve Doküman Çözümleri
KOPİTAŞ İLE DAHA EKONOMİK, DAHA GÜVENLİ…

Dünyanın En Uzun Ömürlü Yedek Parçalı Makineleri İle EKONOMİK BASKI ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ

Kyocera’nın Geniş Ürün Gamı İle Her türlü beklentiye yönelik ekonomik çözümler üretiyoruz.

Sınıfında En İyi Toplam sahip olma maliyeti. Tüm İhtiyaçlarınız İçin Kyocera

Kopitaş Doküman Çözümleri kopitas.com

Kopitaş Doküman Çözümleri kopitas.com 0216 471 05 08

KYOCERA PREMIUM PARTNER

Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Ferhatpaşa Mah. 13. Sokak No:71/1 Ataşehir / İstanbul
Telefon: +90 216 471 05 08
Fax: +90 216 471 05 11
Web: https://kopitas.com
E-Mail: info@kopitas.com

0
yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir