nuhozcan – kurumunuza özel web danışmanı

basit, ancak etkili bir süreç sunuyorum.

freelance çalışmalar yaparak web sitenizin geliştirilmesi ve destek verilmesi konusunda yardımcı olmak isterim. firmanızın tanıtımını yapıp uygun fiyatlarda reklam çalışmalarının devamlılığını sağlayabilirim. kurumsal bir firmadan alacağınız hizmete yakın alacağınız biz sonuç üretmekteyim. boş domainlerinizin hayata geçirilmesi için yol haritaları çıkarıp planlanan sürede çalışır duruma gelecektir.

web siteniz kapalı, ilgili kişi ile problemler yaşıyorsanız çözüme kavuşturmak gerekir. site ile ilgili şifreleriniz başkasında ise olmaması gerekiyor. tüm şifre ve hosting, domain yetkili ve mail adresi gibi bilgiler sadece sizde olacak ve sizin yetkinizde olacak.

sitenizde güncelleme ve köklü değişiklik yapılacak ise yardımcı olacağım. google’de yazında ilgili yerde ilgili zamanda çıkmasını sağlayacağım. Diğer reklam kanalları için yeni çalışmalar yapılacaktır. google haritalar, google search console ve google business vb. çalışmalarını yapmaktayım. yandex optimizasyonu, mobil uygulama ve haber siteleri, e-ticaret siteleri, paravan siteler vb. projeleriniz için çözümler üretmekteyim.

belirlediğimiz günlerde firmanıza gelerek yapılan çalışmaları sizlere aktaracağım. aynı gün içinde de yeni yapılacak çalışmalar belirlenecektir.

01. düşün

tema satın alınması, wordpress site kurulumu, sanal pos içeren e-ticaret site kurulumu, site içi seo çalışmaları için düşünüp en uygun fikri sunuyorum. google için istenen sektörünüze uygun çalışmaları birlikte düşünüp planlayalım. mevcut sitelerinizin özel çalışmalar yapılmaktadır.

02. planla

sizlere sunulacak 3-5 demo arasından seçim yaparak ya da bu olsun dediğiniz tasarım ile web sitesini hazırlarım. wordpress php, themeforest html site ya da themeforest temasının c#.net ile hazırlanmasını sağlamaktayım. sitelerin yönetim paneli ve yetkileri size özel olacaktır.

03. üret

hosting alınması, domain dns yönlendirmesi sonrasında sitenizin kurulumları iç seo yapılarak hazırlanır. özgün içerik ve özgün üretilecek fotoğraflar ile siteniz google için hazırlanır. google harita kaydı, search console, analytics gibi entegreleri de çalışır duruma getirmekteyim.

işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şey.

Bana sadece web sitenizin adını söyleyin gerisi ben çözerim…