15 Mayıs 2012 geldi ve 12 yıl aradan sonra macera kaldı yerden başladı. Televizyonda bile haberi yapıldı. 2 dakikalık reklam yapıldı. Kızı üniversitede olduğu için annesi taksime gelmiş ve oyunu almak için beklemeye başlamış. Tipler ise ; Şişman, south park t-shirtlü, uzun saç sakal, ipod, converse, şort, gözlük yoğunlukta biraz da salaş tipler var.

Bir iki yi oynamadan 3’den de başlayayım mı diye sormaya gerek yok. Oyunu daha önce bilmeyen bire bu çılgınlığa başlasın. Oyunun yapımcısı Blizzard firması Wow ve StarCraft II ‘den sonra Diablo III ‘ü de bizlerle kavuşturdu.

Artık korsan oyun almak da zorlaştı. Blizzard ‘ın WOW ‘unu oynamak için her aya 12,50€ kredi kartınızdan yatırmak zorundasınız. WOW oynayan arkadaşlar WOW ‘a 12 aylık ödemeyi yapınca Diablo III ‘ü ücretsiz alıyorlar. Bu mükemmel bir jest. Kendi yöntemim buydu. Oyunu almak için çeşitli yöntemler var. Aral Game ‘den alabilirsiniz. D&R ‘dan alabilirsiniz.

Oyunu çıkar çıkmaz oynayıp bitirenler olmuş. İnternette araştırdım buldum. Level32 Barbarian Yoshichan son oyunun istatistiklerini yayınlamış. Normal seviyede 12 saat 29 dakikada oyunu bitirmiş. Oyunda 4 zorluk seviyesi var. Normal, Nightmarei Hell ve Inferno seviyeleri var.

Twitter ‘da çeşitli esprişer var. Dikkatimi çekti. Onları da paylaşayım.

*Biz göreve geldiğimizde Diablo 3 yoktu. Diablo 3’ü Türkiye’ye biz getirdik. Hayaldi gerçek oldu. / R. Tayyip Erdoğan

*Türkiye bu sorunun cevabını arıyor sayın seyirciler, Diablo 3 ne?

*Allah 1 Metin 2 Diablo 3 esprisini yapmayan çok az kişi kaldık.

*Diablo 3 kuyruğunda bekleyen ibneler ananenizin babanenizin maaş kuyruğunda böyle beklemezsiniz allah belanızı versin yazık gençlik ölmüş.

0
yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir