Hunter oynayabilmek için yapmanız gereken basit bir algoritmadır. 

Agility > Expertise (7.5%) = Ranged Hit (7.5%) > Crit > Haste > Mastery

Kısaca açıklamak gerekirse…

Agility

Tüm hasar ve kritik burma şansını artırır. Olmazsa olmaz özelliğiniz olacaktır. Ekipmanlarınızın %70 ‘i +Aglity olması gerekmektedir.

Ranged Hit (7.5%)

Ranged Hit ile vurma şansınızı arttırı ve %7.5 (2.550) Ranged Hit özel yeteneklerini arttırır. DPS geliştirmenin en önemli özelliğidir. Bu nedenle bu sınırın %7.5 olmasına özen gösterin. Ne aşağısı ne de yukarısı olmalı. İsabet yüzdenizi kontrol eden bu özelliğe dikkat edelim.

Expertise (7.5%)

% 7.5 Expertise (2.550 Rating) özelliği kaçan saldırıların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Deneyim ve uzmanlığınızı kontrol eden bir özelliktir. Tüm itemlerınızı tamamladıktan sonra %7.5 olduğundan emin olalım. 

Crit

Hasar vermek için vurduğunuz kritik hamlelerini arttırır. Bu özellik için Go for the Throat ‘ı kullanmanız gerekmektedir. İnsan dışındaki varlıkları kolay öldürmek için idealdir. 

Özellik aşağıda belirtilmiştir. Kısa bir araştırmadan sonra aktif edebilirsiniz.

Go for the Throat
Requires Hunter (Beast Mastery)
Requires level 20
Your auto-shot critical strikes cause your pet to generate 15 Focus.

Haste

Cobra Shut ‘ı kullandığınızda odaklanmayı arttırır ve Diğer yeteneklerinizin dolması için yardımcı aracınızdır. Zaman kazandırmanın gereksinimidir. Diğer charlarınızdaki kullandığınız ve baş belası görünen Mana gibi çalışmaktadır.

Mastery

Mastery: Master of Beasts ile petler tarafından yapılan saldırıları arttırırsınız.

0
yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir