PINTEREST MAKALE PAYLAŞIMLARINDA BİLGİYE DAHA ÇOK YER VERİLECEK.

Pinterest’de yer alan yazılar her geçen gün daha fazla pinlenmeye devam etmektedir. Pinterest sitelere sosyal trafik ağı oluşturmaktadır. Pinterest’e yüklenen yazılar Pinterest hesaplarında bu yüzden pinlenmektedir. Bu durum bir çok medya yayıncısının yazısının Pinterest sayesinde kapsamlı içerikleri ile internet ortamında yer alabilmektedir.

Pinterest

Pinterest gelişen teknoloji ile makale ve metin pinlemesinin sınırlarını genişletmiştir. İçeriksel pin başlığı, yazar, özet ve kaynak linkin görüntülenmesini sağlayan Pinterest yeni özellikleri ile daha çok tercih edilebilir hale gelmiştir. Yeni özellikleri kazanmış olan Pinterest eski pinlerin otomatik olarak yeni görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Önceki sistemde makalelere url eklemesi yapılarak kategorilere göre atama yapılabilmekteydi. Bu pinler sayesinde makale linki ve ufak bir görsel de görülebilmekteydi. Bu kapsam yeni sistem özelliği ile genişletilerek en yeni hali ile kullanılmaya başlamıştır.

Neden Pinterest geliştirildi sorusunu düşünüyorsanız sadece fotoğraf ve ürün görselleri paylaşımının önüne geçilmesinden kaynaklandığını bilmeniz gerekmektedir. İnternetten yararlanan pek çok kullanıcı web üzerinde yazı paylaşımını yaparken artık bu geliştirilmiş sistem özelliklerinden yararlanarak daha kapsamlı paylaşımlar gerçekleştirecektir. Web de çok yararlı yazılar buluyorum ve daha geniş kapsamlı özelliklerle paylaşmak istiyorum diyorsanız artık bu arzunuza pinterestin yepyeni özellikleri ile gerçekleştirebileceksiniz. Sizlerde bu özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız Pinterest özellikleri hakkında geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

0
yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir