Etkinliği en ön sıradan seyredin.

Yeni programın avantajlarıyla ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz ve sorularınıza yanıt bulabileceğiniz, Google Partners ekibiyle Canlı Hangout oturumuna katılabilirsiniz. 

Tüm ajans kaynaklarını tek bir çatı altında birleştiren heyecan verici yeni bir program olan Google Partners’ı kısa bir süre önce kullanıma sunuldu.
 
18 Kasım’da Google Partners’ın ayrıntılarından bahsedileceği bu özel Canlı Hangout’a siz de katılın. Partners’ın geliştirilmesinde emeği geçen Google çalışanları ve Google Partners Ürün Müdürü Tim Frank de bu oturuma katılacak.      18 Kasım Pazartesi,13.00 Sorularınızı, aşağıdaki etiketi kullanarak Google+ veya Twitter üzerinden gönderebilirsiniz:
#PartnersLaunch Mikrofon sizde.
Partners programı ve bu programın işletmenizi nasıl etkileyebileceği konusunda sorunuz mu var? #PartnersLaunch etiketini kullanarak sorunuzu Twitter veya Google+ üzerinden gönderebilirsiniz; konuşmacılarımız Canlı Hangout sırasında mümkün olduğunca çok soruya yanıt verecekler. Henüz Google Partners‘a kaydolmadınız mı? Hemen kaydolarak 18 Kasım’daki etkinlikten önce Partners hakkına bilgi sahibi olun.
0
yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir