Google Domains servisi ile kendi domainlerini satıyor ve siteleri kendi sunucularında barındırıyor. Webmastertools ile zaten bu işi başarabilen sistem daha da entegre olacak ve sitelerimizin her şeyini teslim etmiş olacağız.

Seo işi kesinlikle zorlaşacak. Çoğu firmalar, webmastertools kullanmadan seolarını yapar ve google’a kesinlikle bulaşmazdı. Buna aynı şekilde devam edecekler. Google araçlarını sitelerini belli etmeden kullanmaya devam edecekler. Deneme siteleri için ise mutlaka Google Domains ve Hosting hizmetlerini alacaklardı. Ben de aynı sistemde devam edeceğim bu arada 🙂 değişen bir durum yok.  Google ‘un neler yaptığını ve nasıl entegre olabildiğini biraz daha detaylı belki küçük bir ihtimal de olsa öğrenebiliriz. Google Domains üzerinde 100 e-posta alabileceğiz ve 100 subdomain entegre edebileceğiz. Hostinglerde ise Google Dnslerini kullanacağımızdan sitelerimizin açılma hızı normalin üstünde olacak ve göz kamaştıracaktır. Hosting firmalarının dertleri aynı şekilde devam edecek ve çok güçlü bir rakipleri olacak.

Şu an için sadece davetiye usulü ile çalışıyor. Daveyitelerimi kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Mail atmanıza gerek yok:) Olumsuz yanıt alacaksınız 🙂

2
yorumlar
  1. It’s really very complex in this active life to listen news on Television, thus I simply use internet for
    that purpose, and get the most recent information.

  2. Besterbaustelle

    I like the helpful info you provide in your articles.
    I will bookmark your blog and check again here frequently.
    I am quite certain I will learn many new stuff right here! Good luck for the next!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir