Google Domains servisi ile kendi domainlerini satıyor ve siteleri kendi sunucularında barındırıyor. Webmastertools ile zaten bu işi başarabilen sistem daha da entegre olacak ve sitelerimizin her şeyini teslim etmiş olacağız.

Seo işi kesinlikle zorlaşacak. Çoğu firmalar, webmastertools kullanmadan seolarını yapar ve google’a kesinlikle bulaşmazdı. Buna aynı şekilde devam edecekler. Google araçlarını sitelerini belli etmeden kullanmaya devam edecekler. Deneme siteleri için ise mutlaka Google Domains ve Hosting hizmetlerini alacaklardı. Ben de aynı sistemde devam edeceğim bu arada 🙂 değişen bir durum yok.  Google ‘un neler yaptığını ve nasıl entegre olabildiğini biraz daha detaylı belki küçük bir ihtimal de olsa öğrenebiliriz. Google Domains üzerinde 100 e-posta alabileceğiz ve 100 subdomain entegre edebileceğiz. Hostinglerde ise Google Dnslerini kullanacağımızdan sitelerimizin açılma hızı normalin üstünde olacak ve göz kamaştıracaktır. Hosting firmalarının dertleri aynı şekilde devam edecek ve çok güçlü bir rakipleri olacak.

Şu an için sadece davetiye usulü ile çalışıyor. Daveyitelerimi kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Mail atmanıza gerek yok:) Olumsuz yanıt alacaksınız 🙂

1
Comment
  1. BMW Tuning Egypt

    Spot on with this write-up, I really believe this amazing
    site needs much more attention. I’ll probably be back again to see more, thanks for the info!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir